• Detail firmy

Hakr Company, s. r. o.

Základní popis

Výroba krbových vložek, krbového příslušenství a topenářské techniky. Výroba strojních dílů a možnost kooperací v CNC technologiích.

Adresa

Mírová 489
679 04 Adamov

Okres: Blansko
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25539892
DIČ:  CZ25539892
Rok založení:  1993
  • Služby
  • Výrobce
  • Export

Výrobky, činnosti

Kouřovody

Kontaktní údaje

Telefon: +420 516 415 566
Fax: +420 516 512 913
E-mail: hajek@hakrcompany.cz
WWW: www.hakrcompany.com

Kontaktní osoba

Martin Hájek - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

VHZ-DIS, spol. s r.o.

Specializujeme se na výrobu zařízení pro vodohospodářské stavby, dodávky staveb a projekční a poradenské služby. Zajistíme projekci a dodávku technologických celků pro čistírny odpadních vod, čerpací stanice, úpravny vody, vodojemy, vodní hospodářství pro průmysl, bioplynové stanice. Technologické celky také rekonstruujeme a modernizujeme.

Ing. Alice Smejkalová - MITERAL

Vybavení autoservisů, pneuservisů pro osobní a nákladní vozidla, karosáren, svářečky - svářecí technika, bodovačky, kompresory, nabíječky autobaterií, zvedáky, hevery, diagnostika vozidel, plničky klimatizací, hydraulické lisy, olejové hospodářství.

creinos - Jaroslav Pokorný

Konstrukční kancelář creinos poskytuje konstruktérské služby, technickou profesionalitu a přesvědčivé výsledky. Provedeme konstrukci forem, jednoúčelových strojů, strojních součástí a sestav, výrobu přípravků a prototypů. Vyvíjíme nové výrobky, roboty a navrhujeme svěží produktový design. Vyřešte své úlohy prostřednictvím našich služeb.