• Detail firmy

A + M Rousínov s.r.o.

Základní popis

Prodej práškových barev DuPont Prášková lakovna Chemická odlakovna Tryskací box Broušení Montáže Kovovýroba Autodoprava Poradenství pro povrchové úpravy Vedení účetnictví

Adresa

Sušilovo náměstí 15/23
683 01 Rousínov

Okres: Vyškov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49451782
DIČ:  CZ49451782

Výrobky, činnosti

Prášková lakovna

Kontaktní údaje

Fax: +420 517 325 556
E-mail: ludek@aplusm.cz
WWW: aplusm.cz

Kontaktní osoba

Ing. Tomáš Winter - Majitel

ing. Luděk Winter - Jednatel

Mobil: 608 276 100
Další firmy v oboru

KORAL ITALY, s.r.o.

Společnost dodává laky - barvy pro automobily, lakovací a sušící kabiny, boxy pro průmysl i autolakovny. Nabízíme tónování barev a autolaků. Zajišťujeme také prodej stříkací techniky, švýcarského brusivo SIA, lakovacích kabin FAM IPERTECH a polyvalentní míchací systém pro míchání. Více informací na našich webových stránkách nebo přímo v naší prodejně.

RYTECTVÍ MILOSLAV VRÁNEK

Naše společnost se zabývá strojním a ručním rytí do kovů a plastů. Zajistíme Vám rytí do forem, na slévárenské modely a měděné elektrody, ryté popisy, raznice z mosazí a ocelí pro ražbu do kůže, dřeva i papíru a další. U nás Vám rovněž poradíme a zhotovíme návrh na rytí. Neváhejte se na nás obrátit.

Jaroslav Rudolecký - tvarové broušení

Zabýváme se malosériovým a zakázkovým broušením materiálu klasickými technologiemi. Zajišťujeme broušení na plocho, tvarové broušení, broušení za sucha i za mokra a také kovovýrobu.