• Detail firmy

ESAPO spol. s r.o.

Základní popis

...se od roku 1995 zabývá inženýrskou činností ve výstavbě. Jedná se především o zajišťování předprojektových a projektových prací, vyřizování legislativy staveb tzn. územního rozhodnutí, stavebního povolení a kolaudace.

Adresa

Vodní 4200
760 01 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63483378

Výrobky, činnosti

Projekční a inženýrská činnost

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 213 895
Fax: +420 577 213 895
E-mail: info@esapo.cz
WWW: www.esapo.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jiří Mrázek - Jednatel

Mobil: 777 563 515
Další firmy v oboru

Blum-Novotest s.r.o.

Nabízíme laserové nebo dotekové sondy k měření a kontrole nástroje, měření obrobku a měřícího softwaru. Zajišťujeme kompletní technický servis včetně instalace a implementace do výroby. Dotykové sondy Blum jsou efektivním řešením ke zvýšení přesnosti a produktivity výrobního procesu.

G SERVIS CHRUDIM, spol. s r.o.

Specializujeme se na montáž, servis a údržbu vulkanizačních lisů a strojních zařízení. Zajišťujeme generální opravy, software pro řízení vulkanizačních lisů a rovněž stěhování strojů. Na vývoji nových vulkanizačních lisů spolupracujeme s tradičními českými výrobci. Naše společnost působí na trhu již od roku 1996, v současné době máme cca 50 zaměstnanců. Spokojený zákazník je naší prioritou.

FLOW TECH, s.r.o.

Zabýváme se návrhem, vývojem a výrobou upínacích přípravků, lisovacích nástrojů, kontrolních přípravků, jednoúčelových strojů a zařízení, strojních dílů pro různá průmyslová odvětví.