• Detail firmy

Josef Rosenbaum truhlářství

Základní popis

Vyrábíme kuchyňské linky, vestavěné skříně a kancelářský nábytek z masiv

Adresa

Vrchlického 384
435 11 Lom u Mostu

Okres: Most
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  15681050

Výrobky, činnosti

Interiéry na klíč

Kontaktní údaje

Telefon: +420 476 744 328
Mobil: +420 603 210 822
Fax: +420 476 744 328
E-mail: josefrosenbaum@seznam.cz

Kontaktní osoba

Josef Rosenbaum - Majitel

Další firmy v oboru

ALNUS s.r.o.

Truhlářství ALNUS spol. s r.o. se sídlem a provozovnou v Žatci vzniklo v květnu 1992 transformací truhlárny státního podniku DEHOR Most. Hlavním programem společnosti je zakázková výroba individuálních truhlářských produktů (klasický bytový i nebytový nábytek, ucelené sestavy bytových a komerčních interiérů, drobné a jednoduché truhlářské a bytové prvky či nestandardní speciality).

HOSANA CZECH s.r.o.

Našim zákazníkům nabízíme produkty bytového designu v tradičním, koloniálním, antique a rustikálním slohu. Inspirací nám byl způsob života našich přátel a domy na toulkách u pobřeží středozemního moře a ve střední a severní Americe. Prodáváme interiérové doplňky do domů, ale i do penziónů či hotelů a restaurací. Tyto produkty neslouží jenom svému účelu, ale mají i své kouzlo a romantičnost.

Karel Doubek

Zabýváme se truhlářskou výrobou. Na zakázku vyrábíme schodiště, interiérové dveře, obložky, kuchyňské linky, vestavěné skříně a další nábytek. Pracujeme především s masivním dřevem, ale používáme i lamino a jiné materiály. Povrchové úpravy provádíme dle přání zákazníka. Vyrábíme i atypický nábytek. Neváhejte nás kontaktovat. Garantujeme 100% kvalitu a spokojenost.