• Detail firmy

ENERGO TERM PLUS s.r.o.

Základní popis

Nabízíme topenářské, instalatérské a plynařské práce, solární systémy a tepelné čerpadla. Poskytujeme dotační program Zelená úsporám.

Adresa

Norská 25
460 01 Liberec

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28677323

Výrobky, činnosti

Voda, topení, plyn - montáž

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 119 407
WWW: www.energotermplus.sweb.cz

Kontaktní osoba

Vratislav Hanzlík

Další firmy v oboru

ZPA-PRAGA, a.s.

Zaměřujeme se na konstrukce a výrobu čelních a kuželových kol. Zhotovíme pro Vás čelní kola s vnějším, vnitřním, šikmým nebo rovným ozubením i kuželová kola s rovným a zakřiveným ozubením. Nabízíme základní strojírenské operace: soustružení, frézování kuželových soukolí, frézování čelního ozubení a drážkových profilů, broušení otvorů, broušení čelních kol, obrážení čelního ozubení a vrtání.

Renkard s.r.o.

Nabízíme výrobu a renovaci kardanových a klikových hřídelí, homokinetických kloubů pro nákladní, osobní a zemědělskou techniku. Zajišťujeme zámečnické, frézařské, svářečské a kompletní kovoobráběčské práce na zakázku. Zhotovujeme strojní součásti pro automobily, zemědělské a stavební stroje.

Filip Friedman

Nabízíme komplexní služby pro Vaše byty, rodinné domy, bytové domy, drobné provozy. Provádíme montáže plynovodů, vodovodů, odpadů a elektrorozvodů. Zajistíme pro Vás výměny vodoměrů, baterií, WC, elektrických ohřívačů vody či plynových spotřebičů a veškeré zednické práce. Zajišťujme revize plynovodů, kouřovodů a elektroinstalací. Naše služby poskytujeme v Libereckém a Středočeském kraji a v Praze.