• Detail firmy

AQUA TREND O.K. spol. s r. o.

Základní popis

Velkoobchod a maloobchod čerpadel. Nabízíme a prodáváme spotřební a průmyslová čerpadla, průmyslové armatury, vodoinstalační materiál, tlakové nádoby, těsnění, rychlospojky GEKA, hadicová šroubení a armatury, postřikovače.

Adresa

Neředínská 48
779 00 Olomouc

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  47669497
DIČ:  CZ47669497
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  25
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Čerpadla a příslušenství

Kontaktní údaje

Telefon: +420 582 346 498
E-mail: aguat@aguad-trend.cz
WWW: www.aqua-trend.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Květoslav Chytil - Jednatel

Mobil: 602 715 353
Další firmy v oboru

MORAVSKÁ VÝROBNÍ a.s.

Hlavním zaměřením naší společnosti je výroba samonivelačních potěrů. Realizujeme lité, průmyslové a epoxidové podlahy a sádrové omítky. Zajišťujeme rovněž pronájem stavební mechanizace a lešení. V neposlední řadě se věnujeme developerské činnosti.

ZHT Group s.r.o.

Specializujeme se na vývoj a výrobu plastových nástaveb hasičských a speciálních vozidel, plovoucích čerpadel AMPHIBIO a dalších speciálních plastových výrobků. Zajišťujeme CNC zpracování a obrábění plastů a dřeva či CNC formátování dřeva.

VSS s.r.o.

Zabýváme se prodejem plastů a plastových polotovarů (desky a tyče) - polyamid, silon, plexisklo, polykarbonát - komůrkový i plný včetně trapézových a vlnitých profilů, teflon, polytan, vulkolan, elastomer, PE, PP, PVC (duroplast), kartit, textit, sklotextit. Dále prodáváme pryž v rolích i deskách, hadice a další. Provádíme také dělení materiálů na požadované rozměry dle požadavků zákazníků.