• Detail firmy

ELEKTROVASURY s.r.o.

Základní popis

Zajišťujeme - Stavební činnost - výkopové práce všeho druhu, ekologické stroje, inženýrské sítě, protlaky, sportovní areál - výcvik koní a jezdců, vyjížďky kočárem, sauna,pronájem fotbalového hřiště, penzion-ubytování,školící místnost,hostiny,svatby.

Adresa

Kladruby nad Labem 39
533 14 Kladruby nad Labem

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  15049558

Výrobky, činnosti

Sportovní areál

Kontaktní údaje

Telefon: +420 466 937 113
Fax: +420 466 937 191
E-mail: vasury@tiscali.cz
E-mail: vodnistavby@elektrovasury.cz
E-mail: vedeni@elektrovasury.cz
WWW: www.elektrovasury.cz

Kontaktní osoba

Václav Sůra - Jednatel

JUDr. Josef Novotný - Jednatel

Pavlína Sůrová - Jednatel

Mobil: +420 602 554 599
E-mail: vasury@tiscali.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Václav Vorlíček

Činnost firmy je zaměřena na montáže sádrokartonu, realizace minerálních podhledů a půdní vestavby. Provádíme rovněž zámečnické práce.

Jana Nováková

Ubytovací služby s kapacitou do 13 osob v penzionu Harmonie, který se nachází v centru městečka Luže, nedaleko Chrudimi. Nabídka ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích, s plně vybavenou kuchyní a sociálním zařízením na chodbě. K penzionu patří i bar, posilovna, venkovní bazén o rozměrech 8x4m. K dispozici je také gril, zahradní krb a stůl na stolní tenis. Blízko penzionu je Voletický rybník.

ŠEDA LUBOŠ - TANGO

Poskytujeme kompletní služby stavebnictví především v oblasti realizací střech. Zajišťujeme kompletní střechy na klíč, dílčí práce na střechách, sádrokartonové stavební systémy i sádrokartonové podhledy, střešní konstrukce a krovy, sedlové střechy, rovné střechy, valbové střechy, mansardové střechy, pokrývačské práce a mnoho dalšího. Více informací naleznete na našich webových stránkách.