• Detail firmy

STYLMAX spol. s r.o.

Základní popis

Provádíme svařování v ochranné atmosféře (MIG, TIG, WIG), ohýbání, broušení. Děláme kování pro kachlová kamna, oplocení, vrata, vrátka a zábradlí.

Adresa

Tyršova 331
373 82 Boršov nad Vltavou

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25183672

Výrobky, činnosti

Kovovýroba

Kontaktní údaje

Telefon: +420 387 250 220
E-mail: stylmax@stylmax.cz
WWW: www.stylmax.cz

Kontaktní osoba

Miloslav Lohonka - Jednatel

Mobil: +420 606 123 352

Libuše Maxová - Jednatel

Mobil: +420 608 304 023

Miloslav Maxa - Jednatel

Další firmy v oboru

KOINT Tábor s.r.o.

Kovoobrábění a zakázková zámečnická výroba ocelových konstrukcí, přístřešků, mříží, vrat, schodišť a plotů. Vyrábíme manipulační techniku a kovové vybavení provozoven. Působíme v Jihočeském kraji.

Stavební huť Slavonice, spol. s r.o.

Hlavním zaměřením naší společnosti jsou restaurátorské práce, které jsou prováděny v souladu se současnými nároky na obnovu památkově chráněných kulturních památek. Kromě stavebních prací, které zahrnují rekonstrukce, štukatérství, kominictví apod., se zabýváme i truhlářskou, tesařskou, zámečnickou a kovářskou výrobou, dále zajišťujeme čalounické služby. V neposlední řadě se věnujeme projektování.

KALDO s.r.o.

Hlavním zaměřením naší společnosti je výroba valníkových a skříňových nástaveb pro vozidla a přívěsy všech hmotností. Vyrábíme rovněž kontejnery a nosiče kontejnerů. Zajišťujeme instalace hydraulických nakládacích jeřábů a nosičů kontejnerů jiných výrobců. Součástí poskytovaných služeb je i zámečnická výroba a autodoprava. Více informací o naší činnosti naleznete na webových stránkách firmy.