• Detail firmy

KONEKTA - SAP s.r.o.

Základní popis

Vyrábíme nerezové zařízení pro potravinářství i gastronomii. Nabízíme nerezové prvky do interiérů, žlaby, kanálové vpusti včetně kovoobrábění. Dále pak zpracování sýrů.

Adresa

Rovniny 9
748 01 Hlučín

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25360680
DIČ:  CZ25360680
Rok založení:  1996
Počet zaměstnanců:  30

Výrobky, činnosti

Zpracování sýru

Kontaktní údaje

Telefon: +420 595 041 122
Mobil: +420 603 209 636
E-mail: info@konektasap.cz
WWW: www.konektasap.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Pěgřímek - Jednatel

Miroslav Pěgřímek ml. - Jednatel

Mobil: +420 736 534 931
Další firmy v oboru

PORTAFLEX s.r.o.

Vyrábíme a montujeme protiprůvanové clony pevné či mobilní, barevné či průhledné. Dále nabízíme kyvná vrata, u nichž tvoří výplň průhledné měkčené PVC (variantně barevné či s mřížkovou výplní). Instalujeme rychlonavíjecí vrata. Dodáváme průhledné i neprůhledné posuvné stěny z pružných netříštivých materiálů. Zacloníme libovolné plochy - od malých technologických prostupů až po jeřábové dráhy.

HV Výtahy s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti výroby, modernizace a servisu výtahů, zdvihacích plošin a zařízení. Provádíme CNC obrábění a svařování. Nabízíme zakázkovou výrobu výtahů, plošin, výtahových komponentů, konstrukcí a jiných zámečnických prvků. Výtahy a zdvihací plošiny také modernizujeme. Nabízíme komplexní servisní činnost výtahů. Disponujeme moderním fiber vláknovým laserem pro přesné řezání kovů.

ELOM s.r.o.

Provádíme elektroinstalační práce na zakázku od montáže, servisu, oprav až po pravidelné revize. Nabízíme elektromontážní práce, montáže a revize hromosvodů, silnoproudé instalace, instalace nízkého napětí, zkoušky elektrických zařízení, montáž elektrického vytápění apod. Zajišťujeme také montáže sádrokartonu do interiérů.