• Detail firmy

MONKI s.r.o.

Základní popis

Firma zabývající se prodejem a montáží kuchyní značky ROT PUNKT.Ke kuchyním dodává samozřejmě i veškeré doplňky, příslušenství a spotřebiče

Adresa

Žitavská 63
460 01 Liberec

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27325342

Výrobky, činnosti

Návrhy a realizace interiérů, nábytek

vytvoření návrhu, zaměření, až po montáž

Kontaktní údaje

Telefon: +420 482 726 402
Telefon: +420 485 161 907
Mobil: +420 776 546 873
Fax: +420 485 161 907
E-mail: monki@interieryliberec.cz
WWW: www.interieryliberec.cz

Kontaktní osoba

Petr Šisler - Jednatel

Další firmy v oboru

BALKAN system s.r.o.

Nabízíme levný nízkonákladový tisk a kopírování v Liberci. I přes nízké ceny tisku zaručujeme zachování vysoké kvality. Dodáváme levné náplně do tiskáren, kvalitní inkoustové náplně, tonery a další. Prodejní a servisní středisko CISS (system průběžného doplňování inkoustu) pro domácnosti a firmy. Prodej CISS.

Cvejn Interiéry

Hlavní činností firmy jsou návrhy interiérů. Navrhujeme nábytek do kanceláří, recepcí, bytů i školních zařízení. Váš prostor zaměříme, vytvoříme studii a vybavíme zařizovacími předměty na míru včetně vypracování technického výkresu pro výrobu. Dále poskytujeme služby v oblasti alternativní energie. Zajišťujeme dodávky solárních systémů, rekuperačních jednotek a tepelných čerpadel.

COPIA Liberec s.r.o. - pronájem kopírovacích strojů

Zaměřujeme se na prodej i pronájem kopírovací techniky, tiskáren a multifunkčních zařízení. Zároveň dodáváme sportovní trofeje, poháry, skleněné broušené trofeje, vavřínové věnce apod. Zajišťujeme potisk triček, hrnků, polštářů, látkových tašek, reklamních a dárkových předmětů. Realizujeme velkoformátový tisk plakátů, bannerů apod.