• Detail firmy

EDUXE,s.r.o.

Základní popis

Učební pomůcky LEGO Education pro mateřské, základní, střední a vysoké školy. Stavebnice LEGO, DUPLO, robotika WeDo, LEGO MINDSTORMS a senzorová měření ve vzdělávání.

Adresa

Hlavní 28
691 06 Velké Pavlovice

Okres: Břeclav
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47914203

Výrobky, činnosti

Učební pomůcky, všeobecně

uplatňování vzdělávacích programů LEGO Education

Kontaktní údaje

Telefon: +420 519 428 366
Fax: +420 519 428 366
E-mail: eduxe@eduxe.cz
WWW: www.eduxe.cz
WWW: www.eduxe.cz/

Kontaktní osoba

Mgr. Vlastimil Omasta - Jednatel

RNDr. Peter Cvik - Jednatel

Omasta Omasta

Telefon: +420 519 428 366
E-mail: eduxe@eduxe.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

FOODEX s.r.o.

Nabízíme prodej kávovarů, nápojových i svačinových automatů. Dodáváme jídelní automaty, nápojové automaty, kapslové kávovary, kávovary na espresso apod. Poskytujeme pronájem kávovarů, kompletní nápojový catering, opravy a servis automatů a kávovarů, baristická školení. Soustředíme se zejména na Jižní Moravu, Zlínský kraj a Vysočinu.

Mgr. Dominika Motyková

Realizuji akreditované dopravně - psychologické vyšetření všech profesionálních řidičů prostřednictvím metodiky schválené Asociací dopravních psychologů ČR s ohledem na platnou legislativu. Nabízím profesionální přístup v příjemném prostředí v centru Brna.

PhDr. Zdeňka Endlicherová

Nabízíme kurzy a semináře v oblasti gastronomie. Kurzy pořádáme specializované nebo rekvalifikační. Poradenství na míru, semináře dle požadavků zákazníka. Profesní zkoušky dle Národní soustavy kvaifikací, plaztné v celé EU a důležité při získání zaměstnání v cizině.