• Detail firmy

PK MONT spol. s r.o.

Základní popis

Dodávka a montáž ocelových hal všeho druhu (sklady, výrobní haly atd.) a technologických konstrukcí včetně statiky, projektové a výrobní dokumentace, opláštění, otvorových prvků, jeřábových drah.

Adresa

Karlická 311
252 28 Černošice

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  47538813
Rok založení:  2003

Výrobky, činnosti

Jeřábové dráhy (koleje)

Kontaktní údaje

Telefon: +420 251 643 440
Fax: +420 251 643 440
E-mail: cernosice@pkmont.cz
WWW: www.pkmont.cz

Kontaktní osoba

Alexandr Hájek - Jednatel

Další firmy v oboru

FERRO OK s.r.o.

Naší specializací je výroba, prodej, montáže a servis nejrůznějších jeřábů a zdvihacích zařízení. Nabízíme mostové, portálové, otočné, dílenské jeřáby a jeřábové dráhy. Zabýváme se realizací ocelových konstrukcí stavebních a technologických. Zajišťujeme servis a revize jeřábů, kompletní montáže a rekonstrukce jeřábů. Dodáváme náhradní díly a jeřábové komponenty od renomovaných výrobců.

RAKOVNICKÉ TVÁŘECÍ STROJE s.r.o.

Specializujeme se na výrobu tlakových licích strojů pro různé technologie odlévání odlitků z lehkých slitin, vstřikovací lisy, hydraulické prvky, agregáty a další. Zaměřujeme se na prodej nových strojů a generální opravy strojů. Nabízíme také komplexní služby spojené s realizací i následným užíváním našich produktů v provozu.

HFH STROJNÍ ŘEPÍN s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu. Vyrábíme ocelové konstrukce, kovové regály, zábradlí, rampy, balkony a jiné ocelové části budov. Provádíme děrování profilů a povrchové úpravy kovů, jako je zinkování a lakování komaxitem. Používané strojní vybavení naleznete na našich webových stránkách, kde jsou i reference realizovaných zakázek.