• Detail firmy

David Šlancar

Základní popis

V sortimentu se snažíme nabízet ty nejkvalitnější výrobky za dostupné ceny. Proto jsme také v roce 2005 podepsali smlouvu o výhradním zastoupení pro ČR se společností Applied Meters, jejíž výrobky kvalitou a mimořádně příznivou cenou překonávají řadu

Adresa

Slovákova 638
664 52 Sokolnice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72404825

Výrobky, činnosti

Jsme specializovaný velkoobchod elektroměrů a příslušenství.

Kontaktní údaje

Fax: +420 544 254 766
E-mail: elektromery@elektromery.com
WWW: www.elektromery.com

Kontaktní osoba

David Šlancar - Majitel

Mobil: 776 254 766

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

MODIOS spol. s r.o.

Zabýváme se velkoobchodním prodejem mléčných a chlazených výrobků. Našimi produkty zásobujeme především maloobchody a jídelny veřejného stravování - školy, menzy, kantýny, závodní jídelny, domovy mládeže, domovy důchodců, nemocnice, hotely, restaurace, věznice a další gastro provozovny. Nabízíme k pronájmu netemperovaný sklad a venkovní prostory s nonstop ochranou kamerovým systémem.

ZOXÍ s.r.o. personální agentura

Naše česká firma ZOXÍ s.r.o. působí jako personální agentura. Orientujeme se na oblast Brno a Brno-venkov. Zajišťujeme zprostředkování pracovníků do provozu obchodů, skladů, výroby i úklidových služeb. Poskytujeme poradenství v oblasti personalistky a trhu práce.

KOOPEREX, s.r.o.

Nabízíme velkoobchodní prodej strojních dílů pro kovovýrobu - zámky, výklopné páky, těsnicí a zasklívací profily, lemovky, klavírové panty, vzpěry, upínací páčky, držáky a těsnění. Dodáváme díly pro výrobu rozváděčů i adaptéry pro plynové láhve.