• Detail firmy

Liadur s.r.o.

Základní popis

Liadur je vysoce účinný systém protihlukových stěn tvořený betonovými dvouvrstvými panely složenými ze staticky nosné železobetonové desky

Adresa

Na Vyhlídce 1030/53
360 01 Karlovy Vary

Okres: Karlovy Vary
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25239317

Výrobky, činnosti

Protihlukové stěny, zdi

Kontaktní údaje

Telefon: +420 353 585 560
WWW: www.liadur.cz

Kontaktní osoba

ing. Ondřej Hranička - Jednatel

Mobil: 602 444 890
Další firmy v oboru

ZVŠ Stavitelství Třeboň s.r.o

Zajišťujeme stavební práce v Jihočeském kraji. Realizujeme stavby na klíč, hrubé stavby, základové desky, rekonstrukce staveb, zateplování objektů, demolice, vodovody a kanalizace včetně přípojek a mnoho dalšího. Provádíme zemní a výkopové práce, opravujeme chodníky, komunikace. Disponujeme vlastní hutnící technikou, stavební mechanizací a trubkovým i fasádním lešením. Jsme profesionálové v oboru.

Betobau Grzegorz Miszczycha

BETOBAU Firma se zabývá sušení budov, bezpečnostní przeciwwilgociowymi a izolace. Jsme spolehlivá izolace vodorovných a svislých budov v prokázaných dlouholetými zkušenostmi technologií.

Libor Konderla

Specializací firmy jsou izolace a rekonstrukce plochých střech. Zajišťujeme klempířské práce a veškeré výškové práce včetně rizikového kácení stromů. Součástí poskytovaných služeb jsou demolice komínů a kotelen. Neváhejte nás kontaktovat, jsme tu pro vás. Garantujeme kvalitně odvedenou práci!