• Detail firmy

Luděk Podzimek

Základní popis

Vyrábíme dřevěná eurookna a balkónové dveře včetně zaměření, dopravy a montáže (eurookna s povrchovou úpravou, barvy Sikkens, celoobvodové kování Roto NT, materiál - 3vrstvý eurohranol, borovice, izolační dvojsklo Kv 1,1 a lepší).

Adresa

U Zahrádek 4359/7
466 04 Jablonec nad Nisou

Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  18360378

Výrobky, činnosti

Eurookna

Kontaktní údaje

Mobil: +420 737 870 834
Fax: +420 483 705 740
E-mail: dvp.podzimek@tiscali.cz
WWW: www.dvp-eurookna.cz

Kontaktní osoba

Luděk Podzimek

Další firmy v oboru

DŘEVOOBCHOD - ČESKÁ LÍPA, s.r.o.

Zabýváme se prodejem dřevařského materiálu a doplňkového zboží. Náš sortiment zahrnuje: dřevěné desky, dřevěná okna a dveře, řezivo, hoblované produkty a nábytkové kování. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách. Velkoplošné materiály Vám nařežeme, desky naformátujeme a olepíme hrany. U nás zakoupené zboží Vám po domluvě také přivezeme. Pro více informací nás kontaktujte.

O.K.& BON, s.r.o.

Nabízíme zpracování stavební kovovýroby. Vyrábíme ploty, brány a zajišťujeme zpracování exteriérů pozemků. Provádíme rekonstrukce domů, ke kterým vypracujeme i individuální návrh.

Miroslav Groh - KOVO - mg

Věnujeme se zámečnictví a kovovýrobě. Naše společnost pomáhá s různými druhy prací větším firmám. Zajišťujeme zakázkovou výrobu brán, branek, vrat, mříží, plotových dílců aj. Zajistíme montážní, servisní a údržbové práce.