• Detail firmy

DVOŘÁK PETR POKRÝVAČSTVÍ

Základní popis

Stavebnictví - střechyStřešní okna / Světlíky:montáž - střešní okna,Stavebnictví - střechyStřešní krytiny - provedení / opravy,provádí - pokrývačské práce,střechy na klíč,Stavebnictví - střechy,Klempířské práce

Adresa

Jabloňov 56
594 01 Jabloňov

Okres: Žďár nad Sázavou
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  41005384
  • Služby

Výrobky, činnosti

Klempířství a pokrývačství

Stavebnictví-střechy,Střešní okna,Světlíky:montáž-střešní okna,Střešní krytiny - provedení / opravy,provádí - pokrývačské práce,střechy na klíč

Kontaktní údaje

Telefon: +420 566 523 301
Mobil: +420 603 540 339
Fax: 566 523 301
E-mail: klempirstvi@seznam.cz

Kontaktní osoba

Petr Dvořák - Majitel

Telefon: 603 540 339
E-mail: klempirstvi@seznam.cz
Další firmy v oboru

Jaromír Láznička - Kamnářství

Naší specializací jsou krbová a kachlová kamna na zakázku. Stavíme komínová tělesa, montujeme vložky s teplovodním výměníkem, nabízíme krbové a plynové vložky. Součástí poskytovaných služeb jsou grafické návrhy topidel v 3D programu Palette cad. Jsme členem Cechu kamnářů ČR.

ELVEMA s.r.o.

Společnost Elvema provádí komplexní elektroinstalace na území celé České republiky. Zajišťujeme tyto služby: výroba rozvaděčů, slaboproudá elektroinstalace, projektová dokumentace elektro, automatizace, měření a regulace, elektroinstalace VN a NN.

Zahrady Laurus

Zabýváme se projektováním, návrhy a realizací zahrad. Zajišťujeme jejich rekultivace, tvorbu nových prvků včetně drobných roubených staveb. Věnujeme se údržbě a ošetřování zeleně. Naše služby jsou určeny zákazníkům nejen z okresu Jihlava.