• Detail firmy

DUŠEK PALETY

Základní popis

Nákup palet,výroba a prodej palet.

Adresa

Ovčíny 24
258 01 Vlašim

Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  67428096

Výrobky, činnosti

Palety dřevěné

Kontaktní údaje

Mobil: +420 723 210 553
Mobil: +420 602 641 389
E-mail: dusek.palety@seznam.cz

Kontaktní osoba

Radek Dušek

Mobil: +420 603 539 664
Další firmy v oboru

LGP parking & storage s.r.o.

Naše společnost se zabývá výrobou, dodávkami a servisem automatických a mechanických nadzemních a podpovrchových parkovacích systémů na míru. Parkovací systémy zajišťují bezpečné, ekonomické, ekologické i rychlé zaparkování automobilů všude tam, kde je nedostatek místa. Dovolují vytvořit nová parkovací místa v nevyužitých podzemních prostorách, kam se vozidla obvyklým způsobem vůbec nedostanou.

MARTIN SOMOL

Nabízíme kompletní paletový servis. Zajišťujeme výrobu dřevěných obalů, beden, podlážek, atypických palet a EURO palet. Provádíme také opravy palet. Dále poskytujeme pronájem skladových prostor, výrobních hal a odstavných ploch. Provádíme zemní práce.

JOKO šnekové dopravníky

Činnost naší společnosti je zaměřena na výrobu šnekových dopravníků, podávacích dopravníků, šnekovnic, šnekových spirál, dopravních šneků. Dále vyrábíme kovové mechanické hračky, realizujeme rovněž výrobu brán a plotů. Provádíme střihání, dělení a ohýbání plechů. Působíme v regionu Votice. Pro více informací o poskytovaných službách nás neváhejte kontaktovat.