• Detail firmy

Bohumil Šmíd ml. - malíř a natěrač

Adresa

Školní 25/50
664 41 Troubsko

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  13381300

Výrobky, činnosti

Malířské a natěračské práce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 547 227 418
Telefon: +420 547 227 415
Fax: +420 547 227 415
E-mail: malexpresscolor@seznam.cz

Kontaktní osoba

Bohumil Šmíd - Majitel

Další firmy v oboru

Tryskání - pískování Vladimír Veselý

Provádíme povrchové úpravy kovů tryskáním. Zajišťujeme tryskání na firmě i mobilní tryskání přímo u zákazníka. Tryskání (pískování) se využívá především ve strojírenství, stavebnictví, automobilovém průmyslu a jiných oblastech. Disponujeme nejmodernější technologií, včetně mobilních jednotek, díky kterým můžeme provádět tryskání kdekoliv v terénu či ve Vaší firmě bez připojení elektrické energie.

REKORAB s.r.o.

Nabízíme zednické, malířské, natěračské a sádrokartonářské práce. Provádíme pokládky dlažeb a obkladů, elektroinstalační práce, sádrokartonářské práce, ale i dle Vašich požadavků bourací. Jsme schopni dodat i projektové dokumentace nebo statické posudky.

KORAL ITALY, s.r.o.

Společnost dodává laky - barvy pro automobily, lakovací a sušící kabiny, boxy pro průmysl i autolakovny. Nabízíme tónování barev a autolaků. Zajišťujeme také prodej stříkací techniky, švýcarského brusivo SIA, lakovacích kabin FAM IPERTECH a polyvalentní míchací systém pro míchání. Více informací na našich webových stránkách nebo přímo v naší prodejně.