• Detail firmy

AMET-GEO, s.r.o.

Základní popis

Prodej geosyntetických materiálů, poradenská činnost při výběrech produktů a instalací, provádění výpočtů, školení v geotechnice s využitím geosyntetiky

Adresa

Lobezská 15
326 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26317702

Výrobky, činnosti

Fólie z polyetylenu

Kontaktní údaje

Fax: +420 377 456 796
E-mail: rejha@amet-geo.cz
E-mail: amet-geo@amet-geo.cz
WWW: www.amet-geo.cz
WWW: amet-geo@cz

Kontaktní osoba

Petr Kuča - Jednatel

Mobil: +420 603 225 505

Rostislav Vopelka - Jednatel

Mobil: +420 603 432 934

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

NITRIPRO, s.r.o.

Naše společnost se zaměřuje na realizace zahrad, okrasných a koupacích jezírek (včetně biologické filtrace). Dodáváme altány, pergoly, zahradní domky či jiné dřevostavby a dřevěné doplňky určené pro zahrady. Zajišťujeme údržbu zeleně. Rovněž provádíme svařování fólií a plastů. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás navštívit.

LBT Group, s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu a dodávku přepravních a skladovacích obalů dle požadavků klienta. Nabízíme přepravní papírové obaly, přepravní obaly ze dřeva, fóliové obaly, lepenkové obaly, obalové materiály z plastu či obaly s pěnovou výplní. Realizujeme návrhy obalů a obalového materiálu. Poskytujeme doplňkové služby přidané hodnoty: logistické služky, kompletace a balení zboží.

Václav Jung - RENWEL

Nabízíme prodej plastových uzávěrů na skleněné i plastové lahve, kapacích vložek pro skleněné lékovky, plastových zátek různých průměrů, plastových i skleněných lahviček a různých kelímků pro kosmetiku nebo lékárenský průmysl. Výrobky se nemusí objednávat v paletovém ani krabicovém množství. Dodávku zaručujeme v krátké časové lhůtě, přesně dle Vašeho požadavku.