• Detail firmy

Beata Chumchalová

Základní popis

Vyrábíme trička, kalhoty, sukně, halenky, polokošile, spodní prádlo aj. převážně pro sportovní účely, ale i firemní s logem.

Adresa

Vigantice 214
756 61 Vigantice

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  73090964
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Výroba a internetový prodej dívčích oděvů

Jsme menší firma,zaměřená především na výrobu oděvů z úpletů

Kontaktní údaje

Mobil: 420 777 818 752
E-mail: chumchalova.b@quick.cz
WWW: www.kajossport.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Brand Manufacturer of socks & tights MILUSIE A.A.Ł. Broniarczyk

Naše firma se zabývá výrobou bavlněných a tenké punčochové kalhoty, ponožky, zakolanówek a kolenem. Naše výrobky jsou vyrobeny ze 100% bavlny. Nabízíme Vám také sezónní kolekce. Firma má velkou důvěru v polském trhu. Chceme, aby náš klient byl spokojen se spoluprácí, a podporovat naše společnost prostřednictvím prodeje našich produktů.

Kamila Kolmanová

Společnost zajišťuje prodej krasošatů a různých sportovních dresů a kostýmů. Vámi vybraný model bude ušití přímo na míru. Není nutné osobní setkání lze zadat pouze požadované rozměry. Na našich stránkách najdete široký výběr krasošatů, krasosukní, krasokošil, baletních kostýmů a dalších. Vyberte si a poté nás stačí pouze kontaktovat. Provozujeme i bazarový prodej krasobruslařských potřeb.

"Kuba" Dariusz Kubiak

Vyrábíme dámské oblečení. Specializujeme se na výrobu různých ženských sukní. V našem katalogu máme širokou škálu modelů s různými typy látek a materiálů. Každá z těchto sukně něco speciálního. Nabízíme vám všechny vzory a barvy. Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou a my vás povzbudit ke spolupráci.