• Detail firmy

Sekpro - Jaromír Lekeš

Adresa

Racková 152
760 01 Racková

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  60579684

Výrobky, činnosti

Boty a vysoké boty pro sport a volný čas

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 911 828
Mobil: +420 605 268 550
E-mail: sekpro@seznam.cz
WWW: www.sekpro.wz.cz

Kontaktní osoba

Hana Lekešová - Majitel

Jaromír Lekeš - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

TRYON, s.r.o.

Zabýváme se výrobou lisovacích nástrojů. Nabízíme služby v oblasti lisování plechových výlisků, kovoobrábění a kovovýroby. Výrobu zajišťujeme převážně pro strojírenský, elektrotechnický a automobilový průmysl. Na trhu působíme již 66 let. Našimi odběrateli jsou firmy z České republiky a EU, ale také z Japonska a USA. Jsme držitelem certifikátu ISO 9001:2009.

M K S TRADEC. spol. s r.o.

Zabýváme se CNC soustružením a frézováním, lisováním plechových dílů, svářením, dělením materiálu, mechanickým obráběním, montáží dílů a tvářením plastů. Lisování provádíme na CNC lisu, výstředníkových a hydraulických lisech. Náš výrobní program zahrnuje odlitky, výkovky, elektrické a elektronické komponenty. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich webových stránkách.

RONELT - Zdeněk KEDROŇ

Zabýváme se ohýbáním trubek a profilů na kvalitních CNC a NC strojích. Vyrábíme výfuky a tlumiče. Veškerá naše produkce je spojena se souladem ekologické rovnováhy. Snažíme se plně naplnit požadavky našich odběratelů. Více na internetových stránkách.