• Detail firmy

Luboš Hanák

Základní popis

Zajišťujeme a zprostředkováváme komplexní úklidové služby pro firmy i domácnosti včetně čištění koberců, čalounění či interiérů automobilů.

Adresa

Osvětimská 1132
362 22 Nejdek

Okres: Karlovy Vary
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  65540549

Výrobky, činnosti

Úklidové práce

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 030 319
WWW: uklid.kraj-kv.cz

Kontaktní osoba

Luboš Hanák - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Michal Taich

Původním povoláním jsem klempíř, ale již 5 let nabízím služby hodinového manžela. Tuto práci mám velmi rád a dělám vše proto, aby zákazníci byli s mými službami vždy spokojeni. Provádím řemeslnické a údržbářské práce, umyji okna, smontuji nábytek, postarám se Vám o zahradu. Nevíte si rady s kapajícím kohoutkem, výměnou baterie, přiděláním konzole či položením koberce? Neváhejte a kontaktujte mě!

PEERZAK.CZ

Poskytujeme služby automyčky, autoservisu a pneuservisu. Pečujeme o Vaše auto komplexně, od pneumatik, až po střechu. Provádíme ruční mytí exteriérů i interiérů vozidel, k dispozici máme také automatickou mycí linku se 6-ti mycími programy a s možností vysokotlakého ručního předmytí naší obsluhou zdarma. Dále nabízíme výměnu pneumatik a vyvážení, drobné opravy vozů všech značek a renovace laku.

Hlídací služba Kytlica s.r.o.

Provozujeme střelnici a nabízíme podej loveckých potřeb, mysliveckého oblečení a obuvi, myslivecké optiky, dárků pro myslivce a širokého příslušenství pro lov a myslivost. Zajišťujeme úklidové práce pro firmy i fyzickou ostrahu osob a majetku.