• Detail firmy

Jaroslav Sovek DSP TRUHLÁŘSTVÍ

Základní popis

Nabídka produktů truhlářské výroby.

Adresa

Násedlovice 137
696 36 Násedlovice

Okres: Hodonín
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46301917
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  13

Výrobky, činnosti

Truhlářské práce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 518 631 449
Fax: +420 518 631 449
E-mail: dsp.truhlarstvi@nasedlovice.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Dobeš - Majitel

Mobil: 776 840 426

Jaroslav Sovek - Majitel

Pavel Zetocha

Mobil: 776 830 866
Další firmy v oboru

Stolařství Jambor - Brno s.r.o.

Vyrábíme interiérové vybavení domácností, kanceláří či obchodů. Zhotovujeme nábytek na zakázku včetně oken, dveří i schodů. Specializujeme se na kuchyně na míru, nábytek do dětských pokojů a ložnic a na vestavěné skříně. Poskytujeme služby pro zákazníky z Brna a okolí.

Stavím dům, a.s.

Nabízíme komplexní služby stavební firmy. Realizujeme rekonstrukce stavebních objektů, výstavbu rodinných domů, revitalizace bytových domů, dodatečné zateplení fasád, hodnocení energetické náročnosti budov, realizaci zpevněných ploch, demolice objektů, přepravu těžkých strojů, dodávku zakázkového nábytku, kuchyňských linek i vestavěných skříní na míru.

MOMO Interier s.r.o.

Věnujeme se návrhům a realizacím interiérů. Ve spolupráci se zákazníky hledáme vždy osobitá řešení, abychom splnili účelnost i jejich individuální požadavky. Prezentujeme 3D návrhy a fotorealistické vizualizace. Zakázky umíme realizovat komplexně, a to díky partnerským firmám, se kterými spolupracujeme řadu let. Jednoduchý a nadčasový design interiérů, ale především kvalita, to je MOMO Interier.