• Detail firmy

INREMA spol. s r.o.

Základní popis

Nabídka reklamního a marketingového servisu a prodeje, plánování a realizace reklamních kampaní.

Adresa

Polská 398/48a
779 00 Olomouc

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26021871
DIČ:  CZ26021871

Výrobky, činnosti

Reklama

Kontaktní údaje

Telefon: +420 585 221 955
Mobil: +420 775 152 653
Fax: +420 585 221 957
E-mail: slezar@inrema.cz
E-mail: inrema@inrema.cz
WWW: www.inrema.cz

Kontaktní osoba

Jakub Šlezar - Obchodní reprezentant

Jaromír Zavřel - Jednatel

Další firmy v oboru

Balony Kuča Svatopluk

Nabízíme reklamní a vyhlídkové lety horkovzdušným balonem pro jednotlivce, rodiny i pro firemní akce. Prodáváme dárkové poukazy na let balonem. Pronajímáme reklamní plochu pro létající reklamu. Létáme pro vás kdekoli na Moravě.

STROJÍRNY OLŠOVEC s.r.o.

Nabízíme zakázkovou strojírenskou výrobu velmi širokého rozsahu. Výroba se dělí na zámečnický provoz a na obrobnu. V zámečnickém provoze nabízíme od drobných zámečnických prací až po kompletní stavbu strojů a svařenců do hmotnosti 10 tun. Obrobna disponuje rozsáhlým strojním vybavením od soustruhů, frézek, obráběcích center až po frézky portálové, horizontální vyvrtávačky a svislé soustruhy.

KOVO SKŘIPEC, s.r.o.

Od založení firmy se zabýváme třískovým obráběním železných i neželezných kovů a plastů. Máme široký strojový park s velkým množstvím i atypických nástrojů a příslušenství a tak svým zákazníkům můžeme nabídnout obrábění tvarově velmi složitých i rozměrných součástí. Nabízíme kusovou, malosériovou nebo sériovou výrobu. Výrobu provádíme dle projektové dokumentace nebo vzorového výrobku zákazníka.