• Detail firmy

DOPAZ s.r.o.

Základní popis

Provádí služby v nákladní a kamionové dopravě - mezinárodní a tuzemské po celé Evropě, zájezdovou autobusovou dopravu v tuzemsku i v zahraničí.

Adresa

Horní Poříčí 123
679 62 Horní Poříčí

Okres: Blansko
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  60701200
DIČ:  CZ60701200

Výrobky, činnosti

Zemní práce pomocí mechanizace

Kontaktní údaje

Telefon: +420 516 474 983
Telefon: +420 516 474 100
Mobil: +420 604 360 004
Mobil: +420 604 210 450
E-mail: dopaz@dopaz.cz
E-mail: zunka@dopaz.cz
WWW: www.dopaz.cz

Kontaktní osoba

Zunka František - Jednatel

Další firmy v oboru

SBD, spol. s r.o.

Hlavním zaměřením společnosti je kompletní stavební činnost. Realizujeme výstavbu a rekonstrukce RD a průmyslových objektů, rekonstrukce bytů, revitalizace panelových domů a zateplení fasád. Rekonstruujeme rovněž parovody. Realizujeme projekty dotované z programu "Zelená úsporám", na základě našeho členství v SOD (Seznam odborných dodavatelů). Našimi zákazníky jsou přední české firmy a organizace.

EKOTERMEX a.s.

Specializujeme se na kompletní služby v oblasti spalování a likvidace odpadů. Disponujeme moderními spalovacími jednotkami pro spalování tekutých i tuhých odpadů. Rovněž u nás naleznete i zařízení pro odvod spalin do atmosféry. Zabezpečujeme odstraňování průmyslových odpadů, spalování průmyslových odpadů, likvidaci nebezpečného odpadu, ekologickou likvidaci skládek či likvidaci autovraků.

AD Šafář s.r.o.

Podnikáme v oblasti vnitrostátní a mezinárodní nákladní dopravy. Naší hlavní aktivitou je silniční nákladní doprava a spedice. Přepravujeme náklady z oborů strojírenského, automobilového, slévárenského, stavebního, farmaceutického průmyslu aj. Dále se zabýváme spediční činností a kompletní logistikou včetně skladování. Jsme schopni přistavit vozidlo na míru dle požadavků zákazníka.