• Detail firmy

ŠTĚTKA PETR

Základní popis

Firma má v Německu více než 20letou tradici v oboru distribuce, instalace a servisu nádrží na kapaliny ohrožující životní prostředí (oleje, chemikálie). Hlavním zaměřením firmy je distribuce, instalace a servis nádrží na lehké a minerální oleje

Adresa

Dukelská 317
251 01 Říčany

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  67620639
DIČ:  CZ620604291

Výrobky, činnosti

Vodovody a kanalizace

Kontaktní údaje

Telefon: +420 323 631 827
Mobil: +420 776 266 600
Fax: +420 323 631 827
E-mail: pstetka@seznam.cz
WWW: www.oiltrend.cz

Kontaktní osoba

Petr Štětka

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

FASTRA s.r.o.

Na základě požadavků vyplývajících z certifikace a registrace organizací v plynárenství nabízíme jako službu balonovací a navrtávací práce. Dodáváme uzavírací balony, komponenty pro potrubní systémy, protipožární armatury, elektrotvarovky pro potrubí z PE, zařízení pro navrtávání potrubí, zařízení pro uzavírání potrubí a mnoho dalšího.

TZB Kladno s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti technického zařízení budov (TZB), a to od návrhu a vypracování projektové dokumentace, přes technickou podporu, až po stavební dozor. Součástí služeb je i zajištění výběrového řízení na dodavatele stavby. Činnost naši společnosti je zaměřena na zdravotechniku, rozvody plynu, kanalizace a vody, vytápění, větrání a vzduchotechniku, klimatizaci a chlazení, MaR.

LUMIAL - Milan Poncar

Nabízíme kompletní realizace koupelen na klíč. Zajišťujeme vytvoření 3D návrhu, dodání stavebního materiálu a provedení kompletních stavebních prací. Provádíme obkladačské, zednické, instalatérské, topenářské, elektrikářské, plynařské a sádrokartonářské práce. Zajišťujeme přestavby litinových kotlů na automatické kotle na uhlí.