• Detail firmy

Ivana Dufková

Základní popis

Nabízíme mytí oken a výloh, praní a čištění koberců, čalouněného nábytku, úklid bytů a komerčních prostor, vyklízecí práce (vyklízení půd, sklepů), úklid hotelů, strojové mytí a voskování podlah, rozvoz květin

Adresa

Tolstého 1485/14
412 01 Litoměřice

Okres: Litoměřice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72768720
  • Služby

Výrobky, činnosti

Dezinfekce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 416 536 454
Mobil: +420 602 585 505
E-mail: deus.ddd@post.cz
WWW: www.deus.regin.cz

Kontaktní osoba

Ivana Dufková - Majitel

Zařazení v katalogu

Pobočky

DEUS-PRO, s.r.o.
Masarykova 575/34
412 01 Litoměřice

Okres: Litoměřice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Miroslav Holenda

Specializujeme se na mytí a čištění vozidel, a to jak interiérů, tak i exteriérů. Provádíme rovněž čištění interiéru pomocí ozónu. Renovujeme lak a světla, plníme klimatizace, včetně zajištění dezinfekce. Součástí služeb je rovněž lepení prasklin čelních skel. Nabízíme nonstop mycí a čistící služby za příznivé ceny. Garantujeme kvalitu a spokojenost - nebojte se svěřit Váš vůz do naší péče!

BUCHEN EKOSERVIS s.r.o.

Specializujeme se na průmyslové čištění. Provádíme sanace betonových a jiných zpevněných ploch. Poskytujeme rovněž služby v oblasti manipulace a nakládání s odpady včetně nebezpečných odpadů. Zajišťujeme likvidace ekologických havárií. Součástí našich služeb je i servis chemických zařízení.

David Soukup

Nabízíme širokou škálu služeb v oblasti úklidu kanceláří, bytových jednotek, domů, obchodů, průmyslových budov atd. Umyjeme pro Vás okna a jiné prosklené plochy, vyčistíme fasády vysokotlakovým strojem WAP, postaráme se o koberce, podlahy, dlažby i čalounění, vyčistíme dřevěný nábytek, vypereme záclony, závěsy či provedeme generální úklid a mnoho dalších služeb.