• Detail firmy

Lithness, spol. s r. o.

Základní popis

Lithness, spol. s r. o. je společností zaměřující se v současné době především na dovoz a zastupování prestižních luxusních značek v ČR a SR. Zastoupení pro značky: Aspinal of London, Delta Italy, Markiaro a další. Prodej manažerských dárků.

Adresa

Herlošova 1626
390 01 Tábor

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26098270
DIČ:  CZ26098270

Výrobky, činnosti

Aspinal of London - luxusní dárky pro muže a ženy

Luxusní anglická značka koženého sortimentu a módních doplňků pro dámy a pány jako jsou aktovky, luxusní kabelky, peněženky, diáře, hedvábné šátky.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 381 582 756
Mobil: +420 724 261 574
E-mail: luxury@lithness.cz
WWW: www.luxusni-darky.eu
WWW: www.filofax-diare.cz
WWW: www.lithness.com

Kontaktní osoba

Martin Strnad - Ředitel

Další firmy v oboru

NICOS, s.r.o.

Zaměřujeme se na dodávku a potisk obálek, reklamních a firemních tiskovin v malém i velkém rozsahu. Zajišťujeme výrobu potištěných obálek, reklamních a firemních tiskovin, obálek z archu, ofsetový potisk obálek, flexotisk obálek, strojní plnění obálek, personalizaci tiskovin, služby direct mailu apod. Poskytujeme grafické a polygrafické služby.

Vydavatelství Paprsek, s.r.o.

Věnujeme se výrobě reklamních předmětů. Nabízíme kalendáře, diáře, ordinační kartičky, novoročenky, pf-ka, pohlednice, přáníčka, omalovánky, poznámkové bloky, propisky, puzzle, pexesa, šňůrky na krk a mnoho dalšího. Navštivte náš e-shop a vyberte z široké nabídky produktů pro Vaši kancelář či domácnost. Koupí našich výrobků pomůžete udržet pracovní místa pro zdravotně postižené.

ZM Servis, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní řešení v oblasti kopírovací a kancelářské techniky. Prodej, pronájem, leasing, záruční i pozáruční servis kopírek, tiskáren a faxů Konica, Minolta. Dodáváme spotřební materiál do kopírek i tiskáren - originální i recyklované náplně.