• Detail firmy

ZDENĚK ŠTŮSEK DŘEVOVÝROBA

Základní popis

Naše dřevovýroba zajišťuje především výrobu dřevěných násad pro nářadí a nástroje. Zabýváme se také velkoobchodem a maloobchodem

Adresa

Valašská Bystřice 539
756 27 Valašská Bystřice

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  15463559

Výrobky, činnosti

Kovoobrábění na zakázku

Kontaktní údaje

Telefon: +420 571 646 221
Fax: +420 571 646 331
E-mail: info@stusek.cz
WWW: www.drevovyroba.vsetinsko.com

Kontaktní osoba

Zdeněk Štůsek ml.

Mobil: +420 731 104 438

Zdeněk Štůsek st. - Jednatel

Mobil: +420 602 501 356
Další firmy v oboru

M K S TRADEC. spol. s r.o.

Zabýváme se CNC soustružením a frézováním, lisováním plechových dílů, svářením, dělením materiálu, mechanickým obráběním, montáží dílů a tvářením plastů. Lisování provádíme na CNC lisu, výstředníkových a hydraulických lisech. Náš výrobní program zahrnuje odlitky, výkovky, elektrické a elektronické komponenty. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich webových stránkách.

Josef Matušík

Firma se zabývá CNC zpracováním plechů na CNC strojích - řezání laserem (4 stroje) , vysekávání (2 stroje) a ohýbání plechů na ohraňovacích lisech (4 stroje) a soustružnicko-frézovací práce. Lisování samoúchytných spojovacích prvků. Provádíme zámečnické dokončovací práce - svařování, broušení, srážení hran, závitování, zahlubování. V naší vlastní lakovně -lakování práškovými barvami.

ROSTRA s.r.o.

Konstrukce a výroba nástrojů pro lisování plechových dílů, konstrukce a výroba přípravků, nářadí, jednoúčelových strojů a jejich částí, konstrukce a výroba vstřikovacích forem na plasty, hliník a jeho slitiny.