• Detail firmy

Heberger CZ

Základní popis

Nabízíme projektové a poradenské činnosti v oblasti stavebnictví. Dále generální dodávky staveb i dodávky staveb na klíč.

Adresa

Pod Lysinami 518/28
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61508926

Výrobky, činnosti

Nabízíme projektové a poradenské činnosti

Nabízíme projektové a poradenské činnosti v oblasti stavebnictví. Dále generální dodávky staveb i dodávky staveb na klíč.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 244 017 111
Telefon: +420 234 681 111
Mobil: +420 602 237 762
WWW: heberger.cz

Kontaktní osoba

Ćernohocká - Ředitel

Ing. Pavel Kolář - Jednatel

Ing. Petr Filip - Jednatel

Pobočky

HEBERGER CZ s. r. o.
Pod Lysinami 518/28
147 00 Praha 4 - Hodkovičky

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika
Další firmy v oboru

ARDO KERAMIKA, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem luxusních švýcarských designových krbů, krbových kamen Attika, moderních zahradních krbů, kachlových kamen, kvalitních krbových vložek Rüegg, plynových krbů, kachlových kuchyňských sporáků a keramických kachlí. Vytvoříme pro Vás návrh krbu a zrealizujeme jeho výrobu. Dodáváme krby teplovzdušné, sálavé, hypokaustové s ohřevem vody teplovodními výměníky přímými i nepřímými.

Vllnna, s.r.o.

Architektonická kancelář Vllna se zaměřujeme na vypracování architektonických studií a projektové dokumentace, realizaci interiérů na klíč, přestavby rodinných domů a návrhy pasivních domů. Dodáváme dřevěné zahradní altány a venkovní zahradní sauny kompletně na klíč. Rovněž zajistíme montáž zahradních altánů a saun. Naší specializací jsou domy se stromy s důrazem na zdravé bydlení.

Správa budov Kloubec

Zajišťujeme správu a údržbu bytů a kanceláří včetně úklidu. Provádíme elektroinstalace, zednické a instalatérské práce, čištění odpadů a kanalizací. Zabýváme se rovněž truhlářstvím a drobným zámečnictvím. Součástí poskytovaných služeb je také úklid venkovních prostor a úprava zeleně. V neposlední řade se věnujeme realizacím dřevostaveb a montovaných staveb. Více informací naleznete na našich www.