• Detail firmy

PLAVUR s.r.o.

Základní popis

Nabízíme bazény, filtrace, světla, solární a těžké fólie, vířivé masážní vany, rekonstrukce, zastřešení, montáž, servis a úpravu bazénové vody.

Adresa

Štolcova 78
618 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63497255
DIČ:  289-63497255

Výrobky, činnosti

Bazény na klíč

bazény, filtrace, světla, solární a těžké fólie

Kontaktní údaje

Telefon: +420 548 535 228
Mobil: +420 603 885 557
Mobil: +420 775 688 566
E-mail: abc@plavur.cz
WWW: www.plavur.cz

Kontaktní osoba

Ladislav Urban

Další firmy v oboru

Stanislav Plechl

Zajišťujeme prodej dioptrických, slunečních a sportovních brýlí kvalitních značek. Dodáváme plastová a minerální brýlová skla, měsíční kontaktní čočky, binokulární dalekohledy, brýlové doplňky apod. Provádíme vyšetření zraku optometristou a také opravy brýlí na počkání.

Vítek Rostislav - Plavecké vybavení

Zabýváme se prodejem rekreačních a sportovních plaveckých potřeb a vybavení. Nabízíme také zakázkovou výrobu plaveckých potřeb přímo na míru zákazníka. Dodáváme rekreační a závodní plavky, plavecké čepice, sportovní batohy, tašky a pytle, plavecké brýle, plaveckou kosmetiku, šnorchly, nosní skřipce, plavecké zátěžové pomůcky, voděodolné vaky, sportovní stahovací pytle a mnoho dalšího.

MARAIS, s.r.o.

Nabízíme služby reklamní agentury. Zajišťujeme kompletní servis v oblasti prezentace firem - reklamní kampaně, reklamní tiskoviny a akce. Organizujeme firemní akce a teambuildingy na míru, pronajímáme lodě a jachty po celém světě a zajišťujeme kapitánské a jachtingové kurzy.