• Detail firmy

ČIKO - MIROSLAV HARTMAN

Základní popis

Půjčování čisticích strojů na koberce a čalounění i profesionálních parních čističů. Nabídka čištění interiérů

Adresa

B. Němcové 824
435 41 Litvínov

Okres: Most
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  62207270

Výrobky, činnosti

Čistící stroje a zařízení

čistící stroje na koberce a čalounění

Kontaktní údaje

Mobil: +420 604 501 548
E-mail: cikob@centrum.cz
WWW: www.cikob.firemni-web.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Hartman - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

David Soukup

Nabízíme širokou škálu služeb v oblasti úklidu kanceláří, bytových jednotek, domů, obchodů, průmyslových budov atd. Umyjeme pro Vás okna a jiné prosklené plochy, vyčistíme fasády vysokotlakovým strojem WAP, postaráme se o koberce, podlahy, dlažby i čalounění, vyčistíme dřevěný nábytek, vypereme záclony, závěsy či provedeme generální úklid a mnoho dalších služeb.

Jaroslav Silber

Nabízíme lesní a zahradní techniku od nejkvalitnějších mezinárodních výrobců. Prodáváme vše od sekaček, drtičů, vysavačů až po traktory. Na prodejně naleznete i pracovní oděvy, ochranné pomůcky a náhradní díly. S nákupem každého stroje či výrobku poskytujeme záruční i pozáruční servis, v některých případech také od jiných výrobců. Snažíme se dělat vše pro spokojenost zákazníka.

BUCHEN EKOSERVIS s.r.o.

Specializujeme se na průmyslové čištění. Provádíme sanace betonových a jiných zpevněných ploch. Poskytujeme rovněž služby v oblasti manipulace a nakládání s odpady včetně nebezpečných odpadů. Zajišťujeme likvidace ekologických havárií. Součástí našich služeb je i servis chemických zařízení.