• Detail firmy

Československý holding s.r.o. - Country Grill

Základní popis

Nabídka grilovaného kuřete, steaků, hranolek a žebírek. Možnost využítí služeb při pořádání kulturních akcí a slavností. Zařízení pro gastronomii - kovovýroba.

Adresa

Jabloňová 441/12
360 17 Karlovy Vary

Okres: Karlovy Vary
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45352381

Výrobky, činnosti

Grily

Nabídka grilovaného kuřete, steaků, hranolek a žebírek. Možnost využítí služeb při pořádání kulturních akcí a slavností.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 353 562 986
Telefon: +420 353 562 986
Mobil: +420 602 266 795
Fax: +420 353 568 877
E-mail: cs.holding@quick.cz
E-mail: website.cz@countrygrill.com
WWW: www.countrygrill.com
WWW: www.hertels.cz

Kontaktní osoba

Kateřina Marková - Jednatel

Další firmy v oboru

Gas Product Centrum Planá - Ing. Pavel Kovařík

Distribuujeme nápojové plyny, technické plyny, propan-butanové lahve a plyny pro pohon vysokozdvižných vozíků. Rozvoz 7 dní v týdnu. Zabýváme se výrobou nápojových plynů DrinkGAS.

KP Trading Brno, s.r.o.

Již 20 let se naše, v jádru rodinná firma, specializuje na dovoz a distribuci nápojových specialit nejvyšší kvality z různých částí světa. Dnes zastupujeme v České republice několik italských společností v roli výhradního dovozce a reprezentujeme výrobce z Kanady, Anglie a Cejlonu. Nabízíme jedinečné zboží, zařízení pro jeho přípravu, kompletní servis a především individuální přístup.

TeS, spol. s r. o. Chotěboř

Zabýváme se dodávkou vybavení pro gastroprovozy na klíč. Nabízíme stolní varné spotřebiče, konvektomaty, varnou techniku, vybavení pro výrobu pizzy, výčepní a barové zařízení, chladící a mrazící techniku, nářezové stroje, kráječe, mixéry, mlýnky, krouhače a škrabky na zeleninu, výrobníky čaje a kávy, myčky nádobí a samozřejmě i nerezový nábytek.