• Detail firmy

TECHNISTONE-ZDEŇKA KOČOVÁ

Základní popis

Jsme firma s dlouholetou praxí v oboru, zabýváme se realizací kuchyňských pracovních desek, parapetů, obkladů, dlažby, schodišť (atd). Ve spolupráci s partnerskými dílnami pro Vás zajistíme výrobky z přírodního kamene a dalších materiálů.

Adresa

V Luzích 1501/43
466 02 Jablonec nad Nisou

Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  68296703

Výrobky, činnosti

Bytové doplňky

Kontaktní údaje

Mobil: +420 604 510 174
Mobil: +420 603 578 690
Fax: +420 483 314 754
E-mail: zkocova@volny.cz
WWW: www.technistone-zk.cz

Kontaktní osoba

Zdeňka Kočová - Majitel

Pobočky

TECH STONE TRADING s.r.o.
V Luzích 1501/43
466 02 Jablonec nad Nisou

Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
cz Česká republika
Další firmy v oboru

LUSTY spol.s r.o.

Nabízíme komplexní hydroizolační práce včetně fasádních systémů. Dále zajišťujeme dodávku vodorovných střešních plášťů a fasádních systémů, provádíme hydroizolace spodních staveb i střech. Dodáváme nosné konstrukce a průmyslové betonové podlahy. Působíme zejména v Liberci a okolí.

Služby DELTA, spol. s r.o.

Zabýváme se stavebními pracemi. Realizujeme novostavby, rekonstrukce bytových a nebytových objektů, dřevostavby, pergoly, zahradní stavby, opěrné zdi a ploty. Zajišťujeme architektonické návrhy, zaměření a vytvoření dokumentace staveb a další.

ProSpánek SE

Jsme specialistou v oblasti zdravého a pohodlného spánku. Na našem e-shopu www.ProSpanek.cz najdete širokou nabídku kvalitních ortopedických matrací, anatomických polštářů, lamelových roštů, postelí, lůžkovin a další doplňkových výrobků. Jako specializovaný prodejce Vám nabízíme levné i luxusní výrobky nejvyšší kvality v nejrůznějších provedeních. Rádi odborně poradíme a pomůžeme, navštivte nás.