• Detail firmy

COMPUTER CENTRUM s.r.o.

Základní popis

Internetový a kamenný obchod, prodej PC, LCD, navigace, notebooky, hardware, software. Nabízíme značky HP, Asus, Acer, Samsung, Sony, Toshiba, AVG, NOD32, MSI, Canon, Genius, Logitech, Pinnacle. Rychlé dodání, věrnostní program.

Adresa

Štefánikova 117/48
612 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26303639
DIČ:  CZ26303639

Výrobky, činnosti

Tvorba www stránek

Kontaktní údaje

Telefon: +420 549 210 404
Mobil: +420 608 772 026
Fax: +420 549 210 404
E-mail: info@cshop.cz
E-mail: info@shop.cz
WWW: www.c-shop.cz
WWW: www.comcentrum.cz

Kontaktní osoba

ing. Tomáš Šindelář - Jednatel

ing. Ondřej Fiala - Jednatel

Lukáš Netopilík

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Roman Kováč - Antény a elektroinstalace

Specializujeme se na poradenství a realizaci v oblasti anténních, satelitních a zabezpečovacích systémů. Realizujeme instalace pozemního příjmu TV signálu, provádíme přechod z analogového na digitální vysílání, instalujeme satelitní přijímače, hlavní stanice společných televizních antén i rozvody bezpečnostní techniky, a to zejména pro Brno a okolí.

ASYC, s.r.o.

Dodáváme systémy měření a regulace - monitorovací a řídící systémy, řídící stanice PLC, dispečerské systémy. Specializujeme se na zakázkový vývoj software, projekci elektro, měření a regulace. Zajišťujeme dodávku monitorovacích a řídících systémů. Jsme schopni realizovat i rekonstrukce řídících systémů. Zabezpečujeme servis a podporu pro systémy Linux.

BANETEL s.r.o.

Realizujeme výstavbu telekomunikačních sítí, instalujeme technologie 2G a 3G a zajišťujeme jejich servis a údržbu. Stavíme rovněž fotovoltaické elektrárny na klíč. Vyrábíme a montujeme ocelové konstrukce, navrhujeme a instalujeme ostrovní systémy, které nacházejí využití tam, kde není možnost připojení do elektrorozvodné sítě.