• Detail firmy

TELDAT spol. s r.o.

Základní popis

Společnost TELDAT se zabývá tvorbou, implementací a podporou desktopových a internetových databázových aplikací "na míru". Společnost TELDAT je výhradním distributorem účetního programu KOSYS v severočeském regionu.

Adresa

Velká hradební 484/2
400 01 Ústí nad Labem

Okres: Ústí nad Labem
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  13329278

Výrobky, činnosti

Kompletní zpracování mezd

Kontaktní údaje

Telefon: +420 475 232 436
Mobil: +420 602 402 634
E-mail: teldat@teldat.cz
WWW: www.teldat.cz

Kontaktní osoba

Jan Mašek - Jednatel

Ing. Richard Pekař - Jednatel

Mobil: +420 602 434 728
Další firmy v oboru

DEBIT-SET s.r.o.

Nabízíme vedení daňové evidence a kompletní zpracování účetnictví. Zajišťujeme vedení mzdové a personální agendy. Poskytujeme služby fyzickým a právnickým osobám nebo neziskovým organizacím.

JS a partner s.r.o.

Zabýváme se vývojem softwaru na zakázku pro střední i větší firmy. Nabízíme vývoj podnikových aplikací, outsourcing správy počítačových sítí, proces systémové integrace, podnikové informační systémy pro firemní prostředí, optimalizace IT infrastruktury apod. Veškeré IT řešení zajišťujeme na míru dané firmy a požadavků klienta.

EKODAT LITVÍNOV s. r. o.

Naše společnost se zabývá zpracováním podvojného účetnictví, komplexním zpracováním mezd, daňového poradenství a zajištěním auditu. Nabízíme vedení účetnictví a daňové evidence pro podnikatele, družstva a neziskové organizace. Vedení mzdové evidence a personalistiky. Nabídka poradenství. Neváhejte se na nás obrátit. Těšíme se na naši budoucí spolupráci.