• Detail firmy

Alfa therm, a. s.

Základní popis

Vybavení a zařízení pro komerční kuchyně, potřeby pro zásobování potravinami. Zásobování hotelů a restaurací, jídelen a vývařoven

Adresa

Jeníšov 41
362 11 Jenišov

Okres: Karlovy Vary
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  64053962

Výrobky, činnosti

Velkoobchod

Kontaktní údaje

Telefon: +420 353 560 131
Mobil: +420 602 415 216
E-mail: alfatherm@plz.pvtnet.cz
E-mail: jtischer@alfatherm.cz
WWW: www.alfatherm.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jaroslav Tischer - Předseda představenstva

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Gas Product Centrum Planá - Ing. Pavel Kovařík

Distribuujeme nápojové plyny, technické plyny, propan-butanové lahve a plyny pro pohon vysokozdvižných vozíků. Rozvoz 7 dní v týdnu. Zabýváme se výrobou nápojových plynů DrinkGAS.

KERAMIKA - Andreas

Tradiční výrobce české keramiky nabízí originální reklamní a dárkové předměty, vyráběny ručně, klasickými starými metodami. V naší nabídce naleznete: různá zvířátka, květináče, svícny, zvonečky, srdíčka, anděle, kasičky, cedulky, aromalampy, vánoční dekorace a mnoho dalšího - kompletní sortiment naleznete na webových stránkách firmy.

HOSPODÁŘSKÉ POTŘEBY s. r. o.

Nabízíme široký sortiment hospodářských potřeb. Prodáváme nástroje, nářadí pro zahrádkáře a zedníky, svářecí techniku, spojovací materiál, stavební chemii, ochranné pomůcky a různé mycí a desinfekční prostředky. V naší prodejně naleznete kvalitní zboží od prověřených výrobců, snažíme se vyhovět všem přáním a potřebám našich zákazníků, proto nabídku zboží neustále rozšiřujeme.