• Detail firmy

FIRMA ŠMÍD

Základní popis

Výroba a prodej dveří, podlah a skříní. Nabízíme interiérové i vstupní dveře. V nabídce jsou fóliované, dýhované a laminátové dveře, luxusní, skleněné a masivní dveře. Dále provádíme renovace dveří. Jako specialitu nabízíme bezpečnostní dveře.

Adresa

Cejl 825/20
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  66285054
DIČ:  265-500822184

Výrobky, činnosti

Zabezpečovací zařízení proti vloupání, mechanické, na dveře a okna

Kontaktní údaje

Telefon: +420 461 311 593
Mobil: +420 602 148 450
E-mail: vaclav.smid@worldonline.cz
WWW: www.smid.yo.cz
Další firmy v oboru

Ján Mikula - Truhlářství

Zakázkovou výrobou nábytku se zabýváme již od roku 2002. Každý kus námi vyrobeného nábytku je originál, proto je pro nás důležité osobní jednání, kde nám nastíníte Vaše představy a my Vám zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku. Kromě nábytku vyrábíme také interiérové dveře, obložky či schody a umíme vyrobit i nábytek atypický. Naší prioritou je 100% spokojenost zákazníka, který se k nám rád vrací.

HELLA stínící technika s. r. o.

Zajistíme výrobu, prodej a montáž pro exteriér - bezpečnostní rolády, žaluzie, markýzy, rolety. Interiér - vertikální a horizontální žaluzie, rolety, plisé. Dodáváme stínění zimních zahrad, markýzy a slunečníky pro gastronomii či dělící pohyblivé příčky.

POOR - TRADE, v.o.s.

Specializujeme se na dodávky stavebního a nábytkového kování či prodej domácích a zahradních potřeb. V našem sortimentu naleznete stavební kování, stavební závěsy, nábytkové kování, kuchyňské sady a soupravy nožů, zahradní potřeby, kuchyňské náčiní, nábytkové knopky a výsuvy, protiplechy, stavební bezpečnostní kování, kování pro tesaře, nářadí do lesa, nářadí na sníh, nábytkové úchytky apod.