• Detail firmy

FIRMA ŠMÍD

Základní popis

Výroba a prodej dveří, podlah a skříní. Nabízíme interiérové i vstupní dveře. V nabídce jsou fóliované, dýhované a laminátové dveře, luxusní, skleněné a masivní dveře. Dále provádíme renovace dveří. Jako specialitu nabízíme bezpečnostní dveře.

Adresa

Cejl 825/20
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  66285054
DIČ:  265-500822184

Výrobky, činnosti

Zabezpečovací zařízení proti vloupání, mechanické, na dveře a okna

Kontaktní údaje

Telefon: +420 461 311 593
Mobil: +420 602 148 450
E-mail: vaclav.smid@worldonline.cz
WWW: www.smid.yo.cz
Další firmy v oboru

Michael Vybíral - střechy, krovy, pergoly

Stavíme kvalitní nosné konstrukce - krovy, stropy, provádíme jejich rekonstrukce včetně demontáže. Pokládáme střešní krytiny včetně difúzní fólie, montujeme střešní okna. Podbíjíme podhledy. Realizujeme dodávku střechy na klíč. Působíme v okrese Brno.

Ján Mikula - Truhlářství

Zakázkovou výrobou nábytku se zabýváme již od roku 2002. Každý kus námi vyrobeného nábytku je originál, proto je pro nás důležité osobní jednání, kde nám nastíníte Vaše představy a my Vám zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku. Kromě nábytku vyrábíme také interiérové dveře, obložky či schody a umíme vyrobit i nábytek atypický. Naší prioritou je 100% spokojenost zákazníka, který se k nám rád vrací.

JAN SMUTNÝ - PRODEJ DŘEVĚNÝCH POLOTOVARŮ

Zabýváme se prodejem dřevěných polotovarů. Dodáváme obkladové a podlahové palubky, hoblované hranoly, terasovky, plotovky, hoblovaná prkna, OSB desky, vysušené truhlářské řezivo, spárovky a další.