• Detail firmy

Karel Ušela - Ventilátory Zlín

Základní popis

Nabízíme kompletní sortiment stavební vzduchotechniky. Ventilátory koupelnové, krbové, radiální, axiální, potrubní, nástěnné. Jsme výhradní dodavatel ventilátorů a vzduchotechniky Europlast. Dále nabízíme elektrické vytápění a výrobu topných těles.

Adresa

Na gruntech 196
763 11 Lužkovice

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  13687034
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Ventilátory a příslušenství

Kompletní nabídka ventilátorů, axiální i radiální: -nástěnné, potrubní, střešní, koupelnové 12 volt, krbové, požární ... prostředí, přístroj

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 902 245
Mobil: +420 602 740 525
Fax: 577 902 245
Fax: +420 577 902 245
E-mail: VentilatoryZlin@email.cz
E-mail: info@ventilatoryzlin.cz
WWW: www.ventilatoryzlin.cz

Kontaktní osoba

Karel Ušela - Majitel

Telefon: 577 902 245
Telefon: 602 740 525
E-mail: info@VentilatoryZlin.cz
E-mail: VentilatoryZlin@email.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

REMAK a.s.

Společnost REMAK a.s. navrhuje, vyvíjí, vyrábí a prodává klimatizační jednotky, vzduchové clony a regulace vzduchotechniky. Výrobní závod se nachází v Rožnově pod Radhoštěm, jehož součástí je i vývojové centrum a zkušebna pro aerodynamická a akustická měření.

Seplast, s.r.o.

Nabízíme plastové radiální ventilátory pro výzkumné laboratoře, laboratoře kontroly a vývoje či pro různá odvětví průmyslu. Zajišťujeme montáž průmyslových ventilátorů. Dodáváme střešní plastové ventilátory a příslušenství k montáži průmyslových ventilátorů - frekvenční měniče, ventilační hlavice s mřížkou, zpětné a regulační klapky, uzavřené stoličky, tlumící vložky, izolátory chvění apod.

MAT-ES MAT s. r. o.

Firma se zabývá poradenstvím a prodejem materiálů pro elektro a stavebnictví. Elektroizolace, impregnační, lepící laky, pryskyřice, zalévací hmoty, tmely, smršťovací hadice, kabely, spojky, elektrické podlahové topení; reflexní tepelné izolace, parotěsné folie, bazénové plachty; obklady fasád- montované odvětrané fasády, vnitřní obklady, probarvené i foliované plastové palubky, plovoucí podlahy