• Detail firmy

ZOBALOVÁ NÁBYTEK s.r.o.

Základní popis

Prodej nábytku tuzemské výroby od roku 1992, obývacích stěn, sedacích souprav a kuchyní. Nabídka bytových doplňků, postelí, matrací, šatních skříní.

Adresa

Písecká 904
386 01 Strakonice

Okres: Strakonice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26015196

Výrobky, činnosti

Interiérový nábytek

Kontaktní údaje

Telefon: +420 383 321 433
Telefon: +420 383 321 293
Fax: +420 383 323 010
E-mail: zobalova.nabytek@iol.cz

Kontaktní osoba

Jitka Zobalová - Jednatel

Ing. Miroslava Čemusová - Jednatel

Další firmy v oboru

Truhlářství U Mlejna

Zabýváme se výrobou dřevěného nábytku na zakázku. Nabízíme zhotovení vestavěných skříní, postelí, dveří vč. obložek, kuchyní, schodišť, kancelářského nábytku a dalších dřevěných výrobků.

ŠVEC KAREL - Truhlářství

Zabýváme se truhlářskou výrobou na míru. Specializujeme se především na výrobu z masivu. Naším hlavním výrobním programem jsou masivní a kombinovaná schodiště. Dále vyrábíme dveře interiérové i vchodové, vrata, brány, zábradlí, terasy, balkony, lodžie, pergoly, altány, zahradní domky, nábytek. Používáme běžné i exotické dřevo. Pracujeme rovněž s dýhou a LTD materiálem. Garance 100% spokojenosti!

ProSpánek SE

Jsme specialistou v oblasti zdravého a pohodlného spánku. Na našem e-shopu www.ProSpanek.cz najdete širokou nabídku kvalitních ortopedických matrací, anatomických polštářů, lamelových roštů, postelí, lůžkovin a další doplňkových výrobků. Jako specializovaný prodejce Vám nabízíme levné i luxusní výrobky nejvyšší kvality v nejrůznějších provedeních. Rádi odborně poradíme a pomůžeme, navštivte nás.