• Detail firmy

CELTIMA s.r.o.

Základní popis

Prodáváme a pronajímáme stany, párty, promotion, výstavní a patrové stany, mobilní haly, sklady, stánky, pagody, pavilony, walkway, pódia, párty nábytek, vybavení pro catering, oslavy, rauty, festivaly. Jsme zastoupení Master Tent, Eschenbach.

Adresa

Českých Bratří nám. 26/13
460 01 Liberec

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25422774
  • Služby

Výrobky, činnosti

prodej a pronájem

Prodáváme a pronajímáme stany,párty,promotion,výstavní a patrové stany,mobilní haly,sklady,stánky,pagody, pavilony,walkway,pódia,párty nábytek

Kontaktní údaje

Telefon: +420 485 113 556
Fax: +420 482 710 041
E-mail: celtima@mbox.vol.cz
E-mail: celtima@celtima.cz
WWW: www.celtima.cz

Kontaktní osoba

Jiří Drápela - Majitel

Mobil: +420 602 559 900
E-mail: drak@celtima.cz

Tomáš Kulašiak - Jednatel

Mobil: +420 602 422 408
E-mail: kulich@celtima.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ERREST, s.r.o.

Provozujeme jídelny a závodní stravování. Zajišťujeme plný gastronomický servis pro svatby, rauty či večírky. Rozvoz jídel firmám i fyzickým osobám.

Josef Vanický

Poskytujeme stravování pro firmy i jednotlivce v naší jídelně. Rozvoz obědů do firem po Plzni a okolí. Cateringové služby, provozování kantýn. Výhodné ceny! Mezi doplňkové služby patří objednávka občerstvení, široký sortiment, kompletní zajištění akcí. Kontaktuje nás a my přizpůsobíme naše služby Vašim přáním.

PSP izoterm s.r.o.

Specializujeme se na výrobu sendvičových panelů pro realizaci skříňových nástaveb nákladních automobilů a lehkých montovaných staveb. Nabízíme sendvičové izolační panely a samonosné sendvičové panely vyrobené z tvrdé polyuretanové pěny opláštěné skelným laminátem. Dodáváme izolační materiály jako jsou minerální vata, polyuretanová pěna a polystyren.