• Detail firmy

TERMOCON s.r.o.

Základní popis

Provádíme sanační a tepelně izolační práce na panelových domech.

Adresa

Valentínská 257
417 31 Novosedlice

Okres: Teplice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25001451
DIČ:  CZ25001451

Výrobky, činnosti

Tepelné izolace

Kontaktní údaje

Telefon: +420 417 883 984
Fax: +420 417 883 984
E-mail: hasek@termocon.cz
WWW: www.termocon.cz

Kontaktní osoba

Ing. Petr Svítil - Jednatel

Ing. Vasil Simkovič - Jednatel

Miroslav Hašek - Jednatel

Mobil: +420 602 662 484
Další firmy v oboru

HAVI s.r.o.

Realizujeme pozemní a průmyslové stavby, a to novostavby i rekonstrukce většího rozsahu, rekonstrukce plášťů panelových a bytových domů, dopravní stavby (chodníky, komunikace aj.) a manipulační plochy, výstavbu dětských a sportovních hřišť. Doporučujeme využít služeb našich sesterských stavebnin, nabízejících veškerý sortiment pro vaši stavbu, byt, chalupu, zahradu. Zboží je z velké části skladem.

ELKOP

Činnost naší společnosti je zaměřena především na elektroinstalační a elektromontážní práce v Ústeckem kraji a Středočeském kraji. Zabýváme se rovněž rekonstrukcemi bytů a bytových jader, úpravami interiérů a provádíme také montáž sádrokartonu.

VASTA NORTH s.r.o.

Realizujeme a udržujeme okrasné zahrady a zeleň, pěstujeme a prodáváme okrasné rostliny a dřeviny. Věnujeme se stavební činnosti - stavíme a rekonstruujeme rodinné domy, byty, interiéry na klíč a také drobné zahradní stavby. Poskytujeme poradenství v oblasti realit a zajišťujeme potřebné formality k realizaci stavebních prací. To vše v oblasti Ústí nad Labem a okolí.