• Detail firmy

Stavemat,spol.s.r.o.

Základní popis

Novým trendem dnešní doby je dlouhodobá ochrana dřeva používaná na veškeré stavební řezivo. Každý Váš zákazník chce mít svůj krov, lať, pergolu, atd…., minimálně stejně tak kvalitní namořené jako jeho soused!

Adresa

Cejl 46
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47914246

Výrobky, činnosti

Ochrana dřeva

Baufan je velmi účinný, vodou ředitelný přípravek určený k dlouhodobé ochraně dřevěných stavebních konstrukcí a prvků zabudovaných v interiérech i exteriérech staveb proti dřevokazným houbám, dřevokaznému hmyzu a plísním.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 545 215 760
Mobil: +420 777 818 128
Fax: +420 545 215 760
WWW: mujweb.cz/www/baufan
WWW: baufan.cz

Kontaktní osoba

Bedřich Brodík

Další firmy v oboru

Lubomír Pelikán - Lišty Pelikán

Zabýváme se výrobou dekorativních dřevěných lišt od jednoduchých vzorů až po více propracované, které se používají v nábytkářství a k dotváření klasických interiérů.

FOR - decor s.r.o.

Jsme jediným výrobcem strukturovaných dýhovaných desek. Zajišťujeme truhlářské práce se specializací na dýhování a lisování dle požadavků zákazníků. Vyrábíme dýhové sesazenky, dýhované tvarové dílce a imitace dřevěných trámů.

BubaK Color - Miloš Bubeníček

Zabýváme se lakováním MDF desek, nábytku, dílců z dřeva a plastu. Využíváme profesionální techniku - lakovací kabina SAIMA. Používáme materiály ILVA. Nabízíme výběr ze široké škály barev dle vzorník RAL a NCS.