• Detail firmy

ALDERA NET s.r.o.

Základní popis

Nabízíme návrhy, instalace, údržbu a správu firemních sítí. Poskytujeme webdesignové a webhostingové služby a servis výpočetní techniky.

Adresa

Na Zámecké 597/11
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27083110

Výrobky, činnosti

Počítačové sítě

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 738 001
E-mail: papousek@alderanet.cz
E-mail: sales@alderanet.cz
WWW: www.alderanet.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Vavrečka

Michal Papoušek - Generální ředitel

Telefon: 608 910 922
E-mail: papousek@alderanet.cz
Další firmy v oboru

První certifikační autorita, a.s.

Zaměřujeme se na poskytování certifikačních služeb v oblasti PKI (Public Key Infrastructure). Nabízíme: Komerční a kvalifikované certifikáty I.CA Služby v oblasti bezpečnosti Hardwarová řešení a čipové karty Kvalifikovaná časová razítka Archivní kvalifikovaná časová razítka Aplikace pro tvorbu elektronického podpisu Komponenty a dll knihovny pro vytváření a ověřování el. podpisu

ASM spol. s r.o.

Poskytujeme komplexní řešení kamerových systémů, domovních videovrátných a LAN sítí. Dodáváme kamerové systémy, aktivní i pasivní síťové prvky, optické sítě, diskové systémy, optické moduly, přehrávače LAN, mobilní terminály, multifunkční servery, bezdrátové prvky WiFi, průmyslové ethernet switche, DIN napájecí zdroje a kabely, systémy domácí automatizace, průmyslové počítače apod.

miOm, s.r.o.

Poskytujeme řídicí systémy pro sportovní, relaxační, masážní, solární či fitness studia, výpočetní techniku, informační a komunikační techniku a další. Věnujeme se správě sítí a tvorbě aplikací na zakázku. Dále nabízíme potisk plastových identifikačních karet a v nabídce máme i přístupové nebo rezervační systémy.