• Detail firmy

ALDERA NET s.r.o.

Základní popis

Nabízíme návrhy, instalace, údržbu a správu firemních sítí. Poskytujeme webdesignové a webhostingové služby a servis výpočetní techniky.

Adresa

Na Zámecké 597/11
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27083110

Výrobky, činnosti

Počítačové sítě

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 738 001
E-mail: papousek@alderanet.cz
E-mail: sales@alderanet.cz
WWW: www.alderanet.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Vavrečka

Michal Papoušek - Generální ředitel

Telefon: 608 910 922
E-mail: papousek@alderanet.cz
Další firmy v oboru

SUMA, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti výpočetní i kancelářské techniky. Prodáváme široký sortiment počítačů, notebooků, monitorů, pokladních systémů, telefonů atd. Mezi naše služby jsme zařadili také outsourcing IT, správu sítí, tvorbu www stránek, modernizaci Vaší stávající techniky, 3D tisk a nespočet dalších služeb.

EPEGRA s.r.o.

Provozujeme vzdělávací centrum. Nabízíme všeobecné vzdělávací kurzy zaměřené na management, marketing a komunikaci nebo specializované kurzy. Zabýváme se tvorbou webových stránek a tvorbou grafických návrhů pro propagační činnost.

K & V ELEKTRO a.s.

Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem veškerého elektroinstalačního materiálu. Skladem tisíce položek, jako např. vodiče, jističe, vypínače, rozvaděče, zásuvky, svítidla, žárovky, kabely, topná technika a mnoho dalšího. Na trhu působíme již téměř 25 let a máme 10 poboček K & V ELEKTRO a.s. po České Republice. Zboží dopravujeme zdarma.