• Detail firmy

Patrik Bujdák

Základní popis

Provádíme stavební a technický servis. Dodáváme celoskleněné dveře, skleněné schody, izolační dvojskla, protipožární a bezpečnostní skla, ocelové a hliníkové konstrukce. Provádíme zasklívací servis a zasklívání výloh.

Adresa

Karlovarská 252
271 01 Nové Strašecí

Okres: Rakovník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45813591

Výrobky, činnosti

Celoskleněné dveře

Kontaktní údaje

Telefon: +420 313 573 316
Mobil: +420 777 947 576
Fax: +420 313 573 316
E-mail: info@sklenenysvet.cz
WWW: www.sklenenysvet.cz

Kontaktní osoba

Patrik Bujdák

Další firmy v oboru

WEIKR, Stavební díly, spol. s r.o.

Dodáváme hliníková okna, hliníkové dveře, fasády, zimní zahrady, bezpečnostní dveře, požární uzávěry, požárně odolné dělící příčky včetně požárně odolných automatických dveří. Vyrábíme a dodáváme celoskleněná okna a dveře a ateliérová střešní okna.

ERTL GLAS s.r.o.

Výroba bezpečnostního a designového skla. Nabídka vrtání otvorů, řezání, frézování či opracování skel. Poskytování jednovrstvého bezpečnostního či vrstveného skla, designových produktů, bezpečnostního-izolačního skla s funkcí alarmu.

JC Montáže

Vyrábíme a montujeme garážová a průmyslová vrata HÖRMANN (sekční, rolovací) a vjezdové brány (nosné, samonosné, křídlové) v povrchové úpravě pozink. Vrata a brány dodáváme včetně pohonů. Dále se zabýváme dodávkou a montáží stínící techniky. Instalujeme předokenní rolety, markýzy, interiérové a exteriérové žaluzie - vertikální i horizontální, sítě proti hmyzu apod. Více info na našich stránkách.