• Detail firmy

BONA - PENTO, spol. s r.o.

Základní popis

Firma Bona-Pento spol s.r.o se zabývá výrobou autopotahů a autodoplňků. Vyrábíme přesné i univerzální autopotahy na všechny typy automobilů.

Adresa

Ocelářská 340/8
702 00 Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  64613666

Výrobky, činnosti

Textilní výroba

Firma Bona-Pento spol s.r.o se zabývá výrobou autopotahů a autodoplňků. Vyrábíme přesné i univerzální autopotahy na všechny typy automobilů.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 110 125
Mobil: +420 603 410 554
Mobil: +420 731 157 635
E-mail: autopotahy.pento@seznam.cz
WWW: www.autopento.wgz.cz

Kontaktní osoba

Ing. Martin Koziol - Jednatel

Michaela Koziolová - Jednatel

Ing. Jana Kubečková - Jednatel

Další firmy v oboru

PNEUSERVIS T&T s.r.o.

Specializací společnosti je kompletní pneuservis osobních, dodávkových, off road automobilů a motocyklů. Provozujeme také prodej pneu, disků a další. Huštění pneu, montáž/demontáž, výměna olejů, vyvažování disků kol, uskladnění pneumatik.

Tachografy Ostrava s.r.o.

Zabýváme se prodejem digitálních i analogových tachografů a nejrůznějšího příslušenství. Dodáváme tachografy, induktivní, rotační a KITAS snímače, tachografové kotouče, termopapíry, kabely ke KITAS snímači tachografů, pancéřové kabely a mnoho dalšího. Realizujeme rovněž opravy analogových tachografů.

PAVLÍNEK s.r.o.

Zaměřujeme se na oblast vázacích prostředků, zvedací a manipulační techniky, ocelových lan, přivazovací techniky a souvisejícího sortimentu. Nabízíme ocelová lana, vazáky, vázací a jevištní techniku, montované zábradlí, nerezová lana, plošinové vozíky, obrtlíky, jeřábové kočky a háky, úhlové převodovky, lanové navijáky, vázací body či řetězy, lanové svorky, nerezová lanka, vázací popruhy a další.