• Detail firmy

BOHMANN HOTEL

Základní popis

Ubytování na Chodsku v letovisku Babylon u Domažlic. Nabízíme: salónek, restauraci, diskotéku, taneční sál, českou, minutkovou a italskou kuchyni. Dále nabízíme zdarma tenis, zastřešený bazén, ping pong, WiFi internet a jiné. Vše v areálu Bohman.

Adresa

Babylon 11
345 31 Babylon

Okres: Domažlice
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  13885090

Výrobky, činnosti

Hotel

Kontaktní údaje

Telefon: +420 379 793 226
Fax: +420 379 793 226
E-mail: hotel-bohmann@seznam.cz
WWW: www.hotelbohmann.cz

Kontaktní osoba

Věra Hrubá

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

DVŮR KRUTĚNICE

Dvůr Krutěnice - jezdecký a hotelový areál nabízí ubytování, služby restaurace, pořádání svateb, konferencí a dalších společenských událostí. Provozujeme jezdeckou stáj, kde Vám zajistíme vyjížďky nebo tréninky. Můžete se u nás ubytovat i se svým koněm.

LIPOVKA hotel lesní restaurace

Hotel LIPOVKA se nachází v klidném prostředí uprostřed lesa 13 km od Plzně. Nabízíme ubytování ve 12-ti pokojích a další prostory vhodné pro svatební hostiny, rauty semináře a školení. K dispozici je letní zahrada, gril a venkovní bar. Hotel je vyhlášený svou kuchyní. Těšíme se na Vaši návštěvu!

HOTEL FUFERNA

Provozujeme hotel a restauraci FUFERNA, nacházející se v Sušici na Šumavě, s kapacitou 20 lůžek. Hotel se nachází v blízkosti centra a zároveň v krásném přírodním parku Luh, hodně navštěvovaným nejenom místními, ale i turisty. Je vhodný pro rodiny s dětmi, pro sportovce či školáky. Vedle hotelu nabízíme ubytování v Ubytovně na stadionu, s kapacitou 24 lůžek. Všechny prostory jsou nekuřácké.