• Detail firmy

ROSENBERG s. r. o.

Základní popis

Dodáváme střešní, radiální, axiální, potrubní, kanálové ventilátory, klimatizační jednotky, elektromotory a vzduchotechnická zařízení. Zajišťujeme technické poradenství, včetně návrhů konkrétních vzduchotechnických zařízení.

Adresa

Kloboukova 9/1182
148 00 Praha 4 - Roztyly

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  00870226
DIČ:  CZ00870226
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  40

Výrobky, činnosti

Klimatizační zařízení (pro vzduchovou ventilaci)

Kontaktní údaje

Telefon: +420 271 771 160
Fax: +420 271 771 218
E-mail: vasickova@rosenberg.cz
WWW: rosenberg.cz

Kontaktní osoba

Šárka Vašíčková - Obchodní ředitel

Pobočky

Rosenberg, s.r.o.
Klenčí pod Čerchovem 101
345 34 Klenčí pod Čerchovem

Okres: Domažlice
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Tension systems, s.r.o.

Nabízíme ucelené technologické systémy ocelových táhel a kotvení. Zajišťujeme výhradní prodej a distribuci kompletního sortimentu produktů firmy Macalloy pro Českou republiku a Slovensko. Poskytujeme poradenství a servis námi nabízených výrobků.

AKTIA INTERNATIONAL a.s.

Prodáváme, montujeme i opravujeme průmyslové chlazení, klimatizaci, autoklimatizaci, chladírenské nářadí, chladničky, mrazničky, chladící pulty, chladicí vitríny, chladicí boxy, výrobníky ledu a sody nebo tepelná čerpadla. Zajišťujeme prodej izolací Aeroflex.

Nástrojárna NADO s.r.o.

Naše společnost Vám nabízí výrobu a konstrukce lisovacích a tvářecích nástrojů dílenských přípravků a forem na vstřikování termoplastů. Zajišťujeme Vám kompletní výrobu, obnovu, popřípadě opravy jednotlivých nástrojů, ale především Vám zajistíme výrobu nástrojového vybavení pro rychlé zavedení Vašich nových výrobků na trh. Na našich www stránkách najdete ukázku některých výrobků naší nástrojárny.