• Detail firmy

TROAX CZ s.r.o.

Základní popis

Dodávka a montáž průmyslových drátěných dělících a bezpečnostních stěn.Plnoplechové stěny, školní šatny, bezpečnostní zámky, sklepní kóje. Ochrana proti pádu předmětu z regálu.Ploty, brány, turnikety. Golfové skřínky, stojany na víno.

Adresa

Petra Bezruče 1795
272 01 Kladno

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26436221

Výrobky, činnosti

Bezpečnostní zámky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 312 246 820
Mobil: +420 736 622 100
E-mail: info@troax.cz
WWW: www.troax.cz

Kontaktní osoba

Bc. Tomáš Lahoda - Jednatel

Jan Fišer - Jednatel

Další firmy v oboru

Zámečnictví TOČIMON s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu, laserové pálení, stavební zámečnictví a nejrůznější stavební práce včetně zemních a terénních úprav. Zhotovujeme a dodáváme skleněné a kovové konstrukce, ploty a výplně plotů, zábradlí, venkovní a interiérová schodiště, kovový a nerezový nábytek, zděné ploty, dřevěné pergoly, zámkovou dlažbu a mnoho dalšího. Zajišťujeme komplexní správu a údržbu budov.

AVAPS s.r.o.

Zabýváme se vývojem, projektováním, výrobou a montáží v oblasti požární ochrany. Nabízíme roletové požární uzávěry, skleněné i textilní kouřové zábrany, garážová, průmyslová a rychloběžná vrata, rolovací mříže a mobilní protipovodňové zábrany.

EFB s.r.o.

Zaměřujeme se na dovoz a prodej luxusního dveřního a okenního kování. Poskytujeme také poradenství pro architekty a projektanty v oblasti stavebního kování. Naše produkty jsou vhodné pro všechny typy projektů - byty, kanceláře a další objekty s vysokými nároky na kvalitu a užitnou hodnotu.