• Detail firmy

TROAX CZ s.r.o.

Základní popis

Dodávka a montáž průmyslových drátěných dělících a bezpečnostních stěn.Plnoplechové stěny, školní šatny, bezpečnostní zámky, sklepní kóje. Ochrana proti pádu předmětu z regálu.Ploty, brány, turnikety. Golfové skřínky, stojany na víno.

Adresa

Petra Bezruče 1795
272 01 Kladno

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26436221

Výrobky, činnosti

Bezpečnostní zámky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 312 246 820
Mobil: +420 736 622 100
E-mail: info@troax.cz
WWW: www.troax.cz

Kontaktní osoba

Bc. Tomáš Lahoda - Jednatel

Jan Fišer - Jednatel

Další firmy v oboru

SAŠ GLASS s.r.o.

Nabízíme provedení veškerých sklenářských prací - řezání skel a zrcadel, zasklívání oken, dveří a výloh. Zajišťujeme realizaci celoskleněných schodišť, výloh z izolačních dvojskel, balkónová zábradlí nebo výrobu skleněných kuchyňských obkladů. Dodáváme také bezpečnostní skla - protipožární, pochozí i neprůstřelná. Provozujeme sklenářství v Praze 5 - Košířích a v Rudné.

Jiří Bělohradský

Specializujeme se na prodej stínící techniky. Nabízíme venkovní a vnitřní žaluzie horizontální nebo vertikální, předokenní rolety, markýzy, zimní zahrady, prosklené fasády a mnoho dalšího. Dodáváme a montujeme plastová okna.

ALUCON PLUS s.r.o.

Specializujeme se na výrobu hliníkových oken, dveří a zimních zahrad. Realizujeme prosklené fasádní stěny, interiérové hliníkové příčky, posuvné dveře, posuvné zdvižné hliníkové dveře a další. Poskytujeme odborný servis.