• Detail firmy

Stavebniny Bílek a Balda, Valdice, spol. s r. o.

Základní popis

Prodej stavebního materiálu, doprava, poradenství. Nabízíme profesionální přístup rodinné společnosti s 90-ti letou tradicí.

Adresa

Jičínská 86
507 11 Valdice

Okres: Jičín
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46508627

Výrobky, činnosti

Střešní krytiny a příslušenství

Kontaktní údaje

Telefon: +420 493 524 514
Fax: +420 493 524 129
E-mail: stavebniny.valdice@post.cz

Kontaktní osoba

Jiří Balda - Jednatel

Irena Baldová - Jednatel

Další firmy v oboru

SAŠ GLASS s.r.o.

Nabízíme provedení veškerých sklenářských prací - řezání skel a zrcadel, zasklívání oken, dveří a výloh. Zajišťujeme realizaci celoskleněných schodišť, výloh z izolačních dvojskel, balkónová zábradlí nebo výrobu skleněných kuchyňských obkladů. Dodáváme také bezpečnostní skla - protipožární, pochozí i neprůstřelná. Provozujeme sklenářství v Praze 5 - Košířích a v Rudné.

Truhlářství Vavřík, s.r.o.

Nabízíme zakázkové tesařské práce a výrobu truhlářských výrobků. Realizujeme stavbu zahradních domků, pergol a altánů, vestavěné skříně, zakázkový interiérový nábytek, výrobu schodů na míru, výrobu kompletní střechy, výrobu dřevěných polic, regálů a stolů a také nejrůznější dřevěné výrobky na zakázku. Specializujeme se na renovace starého nábytku.

BELAVITA EU s.r.o.

Věnujeme se návrhu a realizaci dřevěných domů, srubů, finských dřevěných domů. Prodáváme stavební řezivo, dřevěné hranoly, fošny, trámy a další. Specializujeme se na dřevěné besídky, grilovací sruby nebo finské sauny. V nabídce nechybí ani nízkoenergetická dřevěná okna a dveře, střešní krytina z přírodní břidlice, rákosu a další.